Realizace

PRAGES > Realizace

Návrhu a realizaci kancelářských prostor a nábytku se věnujeme celou řadu let. Za tu dobu máme za sebou stovky realizací, od malých kanceláří po velké nadnárodní řetězce. Výběr našich realizací najdete níže.

Naším cílem je spokojený klient, jeho zaměstnanci a naše vzájemná dlouhodobá spolupráce.

Dodávka kancelářského nábytku DHL Express CZ s.r.o.

Společnost DHL Express je leader v mezinárodní přepravě. Do nové centrály společnosti v administrativní budově Explora jsme dodali kancelářský nábytek pro více jak 200 pracovních míst. Součástí naší dodávky byla i realizace centrální recepce, kuchyněk, relax zóny a zasedacích místností.

Zobrazit galerii

Kancelářské vybavení na míru pro FANUC Czech s.r.o.

Pro novou centrálu společnosti FANUC Czech v Praze – Horních Počernicích jsme ve spolupráci s architektonickým ateliérem LABOR 13 dodávali veškeré úložné systémy a kuchyňské linky.

Zobrazit galerii

Vybavení kanceláří na klíč pro UniCredit Bank CZ & SK, a.s

Navázali jsme na dlouholetou spolupráci při vybavování pobočkové sítě UniCredit Bank v ČR a SR. Pro novou pobočku na pražském Andělu jsme navrhli architektonickou studii interiéru. Dle této studie jsme následně realizovali dodávku typového a atypického mobiliáře vč. formálního a neformálního sezení.

Zobrazit galerii

Kancelářský a sedací nábytek na klíč pro Amundi Asset Management, a.s.

Pro nové kanceláře v administrativním komplexu Rustonka jsme realizovali kompletní dodávku kancelářského a sedacího nábytku, vč. phone boxů a atypických prvků. Součástí naší realizace  spolupráce byla i dodávka a pokládka veškerých podlahových krytin.

Zobrazit galerii

Dodávka kancelářského nábytku pro Dlubal Software, s.r.o.

Na základě doporučení od Ing. arch. Jiřího Jiroutka byla naše společnost vybrána za zhotovitele architektonického návrhu interiéru vč. dodávky a instalace kompletního interiéru pro nové brněnské kanceláře v administrativní budově Šumavská tower. Naše dodávka obsahovala výrobu a instalaci typového a atypického mobiliáře vč. formálního a neformálního sedacího nábytku.

Zobrazit galerii

Dodání formálního i neformálního nábytku do sídla PSN s.r.o.

Pro našeho dlouholetého zákazníka jsme ve spolupráci se společností LACHMAN INTERIER DESIGN s.r.o. realizovali velice působivé kanceláře v centrále společnosti. Naší dodávkou byla instalace formálního a neformálního sedacího nábytku.

Zobrazit galerii

Vybavení nových kanceláří pro Partners Financial Service, a.s.

Naše společnost byla oslovena klientem pro realizaci nových kanceláří v administrativní budově Prague Gate. Naší dodávkou bylo vypracování architektonické studie interiéru, dle které jsme provedli výstavbu kompletního fit out vč. dodávky a instalace kancelářského a sedacího nábytku.

Zobrazit galerii

Kompletní dodávka kancelářského nábytku do ATALIAN CZ s.r.o.

Pro nové kanceláře společnosti ATALIAN v administrativní budově Myslbek jsme realizovali kompletní dodávku kancelářského a sedacího nábytku. Součástí naší dodávky byly stavební úpravy stávajících kancelářských prostor. Kompletní interiér byl proveden dle námi zhotovené architektonické studie.

Zobrazit galerii

Architektonická studie a kompletní dodávka nábytku na klíč pro GENNET s.r.o.

Naše společnost byla vybrána za zhotovitele architektonické studie a následně i jako dodavatele interiér pro novou přístavbu kliniky na pražské Letné. Hlavním úkolem bylo navrhnout design propojení stávajících prostor kliniky s novou přístavbou. Společně s naším architektem Ing. Matějem Kosíkem se nám povedla velice zajímavá realizace. Hlavní dominantou prostor kliniky je centrální recepce ve tvaru „ptačího hnízda“ v kombinaci s prvkem „DNA“, která je společným prvkem pro jednotlivá podlaží.

Zobrazit galerii

Máte dotaz?
Napište nám!

Jméno Příjmení
E-mail Telefon
Text

Fakturační údaje

PRAGES s.r.o.
Na Harfě 935/5b, 190 00 Praha
: 26415992, DIČ: CZ26415992

Proč kancelářský nábytek od PRAGES

  • rychlost
  • flexibilita
  • přesnost
  • efektivní komunikace
  • přes 18 let zkušeností
  • 95% spokojených zákazníků
  • individuální řešení